OFERTA

Ciężarowe

Opona ciężarowa Cordiant DL-2

Opona na oś napędową zapewnia lepszą oszczędność paliwa ze względu na nowy skład mieszanki gumowej i wzór bieżnika opracowany specjalnie na długie dystanse.

Specjalny system podłużnych rowków o zygzakowatym kształcie i poprzecznych lamelach oraz rowków w żebrach barkowych zapewnia zwiększoną przyczepność do nawierzchni i doskonałe właściwości hamowania.

Cechy bieżnika:

autostrady, zimowy, 3PMSF

Rozmiar opony
Indeks nośności
Indeks prędkości
Głębokość bieżnika
315/70R22.5
154/150
L
16,5

ZASTOSOWANIE:

ZASTOSOWANE SYSTEMY / TECHNOLOGIE:

Dwuwarstwowa konstrukcja nakładki bieżnika: Zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność i efektywność kosztową w użytkowaniu. Zapobiega wnikaniu kamieni w gumę.

Pogłębianie bieżnika: Wydłuża żywotność opon nawet o 30 000 km.

Unikalna mieszanka gumowa z wysoce aktywnym czarnym węglem: Zwiększona trwałość, odporność na zużycie, przecięcie i rozszczepienie. Niższe opory toczenia opon i zmniejszone zużycie paliwa.

Wzmocniona konstrukcja stopki: Wzmocniona stopka znacznie zwiększa niezawodność opony oraz zwiększa nośność opony.

Geometria 3D: Połączenie linii geometrycznych tworzących ściany boczne rowków – zapobiega pękaniu liniowemu wzdłuż dna rowków, wnikaniu kamieni i ciał obcych w rowki, ich dalszemu wnikaniu w rzeźbę bieżnika pod obciążeniem oraz uszkodzeniom.

Technologia nawijania pierścienia stopki z oddzielnego drutu w celu zmniejszenia naprężenia w strefie stopki. Dłuższa żywotność opony. Łatwiejsze wyważanie i mocowanie obręczy.

Jesteśmy marką cenioną na rynku krajo­wym oraz międzynarodowym. Posiadana wiedza, zdobyte doświadczenie stawia nas w gronie liderów bieżnikowania opon w Polsce.